Jak wybieramy wiarygodne perfumerie internetowe?

PerfumeHub gromadzi i porównuje oferty wiarygodnych perfumerii internetowych, sprzedających tylko i wyłącznie oryginalne perfumy. Poniżej przedstawione zostały kryteria, na podstawie których dana perfumeria jest uważana za wiarygodną i tym samym jest monitorowana przez PerfumeHub.

  • Perfumeria jest uważana za wiarygodną jeśli figuruje na liście wiarygodnych perfumerii internetowych forum dyskusyjnego portalu wizaz.pl. Jest to uznana, tworzona od kilkunastu lat, lista perfumerii internetowych, które w opinii wielu klientów, nie tylko sprzedają oryginalne perfumy, ale także cechują się najwyższą jakością obsługi klienta.
  • Perfumeria jest uważana za wiarygodną, jeśli w opinii użytkowników forów dyskusyjnych i innych platform wymiany poglądów o tematyce perfumowej, sprzedawane przez nią perfumy są oryginalne a jakość obsługi klienta spełnia powszechnie akceptowane standardy.
  • Niektórzy właściciele perfumerii prowadzą sprzedaż perfum za pomocą kilku stron internetowych, z tą samą, bądź niewiele się różniącą ofertą. W takim przypadku, jeżeli perfumeria prowadzona za pomocą jednej z tych stron jest uważana za wiarygodną, to pozostałe perfumerie z tej grupy są także uważane za wiarygodne.
  • Jeżeli perfumeria jest uważana za wiarygodną, to perfumeria prowadzona na platformie typu marketplace (allegro.pl, erli.pl, empik.com, itp.) w ramach tej samej działalności gospodarczej, także jest uważana za wiarygodną.
  • Jeżeli perfumeria prowadzona na platformie typu marketplace jest uważana za wiarygodną, to perfumeria prowadzona w ramach tej samej działalności gospodarczej poza tą platformą, także jest uważana za wiarygodną.
  • Perfumeria, która jest oficjalnym sklepem internetowym danej marki perfum i której jakość obsługi klienta spełnia powszechnie akceptowane standardy, jest uważana za wiarygodną.